HAKKIMIZDA

Dr.Flexi Hakkında

Dr.Flexi sağlık sektörüne bütüncül bir bakış açısıyla fizyoterapist ,hekim ,diş hekimi, diyetisyen,psikolog ve sağlık personellerinden oluşan deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir.

Günümüz şartlarının ve yoğun iş temposuna bağlı oluşan rahatsızlıklarımızı önleme amacıyla içerisinde online doktor,fizyoterapist diyetisyen diş hekimi pilates yoga fitness… gibi alanlarda online danışma almanızı sağlamaktadır.

Sürdürülebilirlik ilkesiyle elde edilen yüksek kalitede bitkisel hammaddeler, vitamin ve minerallerin formüle edildiği ürünlerimiz üretim tesisinde teknolojiyle işlenerek etkin ve güvenli halde tüketicinin kullanımına sunulmaktadır

Aynı zamanda DrFlexi en kaliteli ve standartlara uygun medikal malzemeleri size ulaştırmaktadır.Sağlıklı yaşamı desteklemek için DrFlexi sizlere en uygun egzersiz,besin ve takviyeleri alanında uzman sağlık profesyonellerimiz vasıtasıyla sizlere ulaştırmaktadır

Vizyonumuz

Ülkemizde ve dünyada sağlık sektöründe bir marka haline gelip bütüncül bakış açısına sahip , sürekli yenilikler üreterek sektöre ve tüketicilere fazlasını öneren, uluslararası, prestijli ve lider bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Sağlıklı yaşamı tavsiye eden, yüksek kalitede, ekonomik ve uluslararası standartlarda ürünler üretmek, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olmaktadır. Sürdürülebilir kalitede ürünleri tüketici memnuniyetini gözeterek piyasaya sunan bir sağlık öncüsü firma olmaktır.

© DRFlexi 2024 - Tüm hakları saklıdır.
⚡ Powered by metropolweb.com | 👨‍💻 web sitesi kur